homemapmail
Ukrainian (UA)

Усвідомлюючи необхідність поєднання налагодженої технології з новими інженерно-технічними рішеннями, багатопрофільне підприємство Металомонтаж виконує широкий спектр робіт в галузі будівництва - від виготовлення і монтажу металоконструкцій до розробки програмного забезпечення

 

Виготовлення будівельних конструкцій, нестандартного обладнання за індивідуальними кресленнями (ліцензія Державного Комітету України з будівництва та архітектури АБ № 209086).
Відкрити напрямок

Розробка програмного забезпечення з автоматизованого розрахунку проектно-кошторисної документації. Розрахунок кошторисної документації, виконання консалтингових послуг, проведення навчальних курсів з автоматизованого розрахунку кошторисів.

Відкрити напрямок

Монтаж металоконструкцій та загальнобудівельні роботи (ліцензія Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України Серія АВ № 051346).

Відкрити напрямок

Вантажоперевезення газоподібних, збірних і небезпечних вантажів (ADR) по Україні та країнах СНД. (Ліцензія Міністерства транспорту та зв'язку України серія АГ №504985).

Відкрити напрямок
Торгівля нержавіючим металопрокатом.
Відкрити напрямок

roundshadow