sideBarproject-mal

 

ОНОВЛЕННЯ
програмного
забезпечення:

Проект-XXI
Смета-XXI
Библиотека-XXI

 

завантажити


Контакти напрямку «IT»:


т/ф (0562) 36-67-79

Величко Марина Анатоліївна


т/ф (056) 374-05-33

Величко Дар'я Василівна


Офіс

e-mail:office@com-mm.com


Техпідтримка

e-mail:it@com-mm.com


49051, м. Дніпро,

вул. Олександра Оцупа, 2


СХЕМА ПРОЇЗДУ


homemapmail
Ukrainian (UA)
● Головна IT Проект XXI

Програмний комплекс (ПК) Проект XXI

project21

Основні переваги «Проект XXI»:

 1. Автоматизований розрахунок вартості проектів землеустрою, геодезії та геології, обстеження, проектування, наукового супроводу та авторського нагляду, додаткових факторів, які ускладнюють проектування та додаткових витрат при проведенні вишукувань (внутрішній та зовнішній транспорт, камеральна обробка даних, вартість складання програми вишукувань та технічного звіту, витрати по організації та ліквідації вишукувань та ін.).
 2. Розрахунок класу наслідків об’єкту проектування з автоматизованим розрахунком згідно профільних ДБН-ів, необхідної кількості осіб, що перебувають на об’єктах проектування, амортизації та інших показників.
 3. Розрахунок вартості експертизи.
 4. Автоматизований розрахунок коефіцієнту зміни вартості проектних робіт згідно структури витрат проектної організації.
 5. Всі розрахунки супроводжуються пояснювальними записками з деталюванням витрат.
 6. Спеціальний автоматизований пошук проектних робіт по непрямим назвам робіт дозволяє кошторисникам швидко орієнтуватись в великої кількості вузькопрофільних відомчих нормативних баз і об'єктивно оцінювати вартість проектування реконструкції об'єктів промисловості.
 7. Автоматизований розрахунок вартості проектно-вишукувальних робіт за збірниками України, а також за збірниками і алгоритмами Російської Федерації або Казахстану).
 8. Можливість прикріплення до кошторисної документації супровідної документації (фотографій будівельних об'єктів, креслень, пояснювальних записок, актів прихованих робіт, договорів та додаткових угод) з функцією перенесення на інші робочі місця та архівування.
 9. Наявність 26 фрагментів типових кошторисів на землевпорядні роботи.
 10. Додатковий модуль «Договірні документи» дозволяє автоматично формувати повний комплекс договірних документів (договір, додаткову угоду до договору, календарний план, акт приймання-здавання виконаних робіт, супроводжувальний лист, для фахівців відділів планування-таблиця розподілу грошових коштів з урахуванням коштів контрагентів, резерву директора, ГІПов, відшкодуванням коштів на послуги генпідрядника.
 11. В вартість ПК «Проект XXI» включені консультації провідних фахівців компанії стосовно проблемних питань оцінки вартості проектування об'єктів промисловості та енергетики.

 

Завдяки допомозі в розробці постановочної частини ПК «Проект ХХІ» таких провідних проектних інститутів та енергетичних компаній як "ДніпроВНІПІенергопром", "Укренергомережпроект" (м.Днепр), "Укргідропроект" (м.Харків), АТ "Запоріжгідросталь"(м.Запоріжжя), "Укренергочермет" (м.Харків), "Донецький проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут "Теплоелектропроект", "Дніпрогіпротранс", "Дніпрогіпрошахт", "Енергосталь"(м.Харків), "Гіпрококс"(м.Харків) можна сміливо сказати, що за масштабністю розв'язуваних завдань, технологічним підходам, а також сміливим інженерним рішенням даний програмний продукт впевнено займає місце лідера в ряду аналогічних систем наших конкурентів.