sideBarproject-mal

 

ОНОВЛЕННЯ
програмного
забезпечення:

Проект-XXI
Смета-XXI
Библиотека-XXI

 

завантажити


Контакти напрямку «IT»:


т/ф (0562) 36-67-79

Величко Марина Анатоліївна


т/ф (056) 374-05-33

Величко Дар'я Василівна


Офіс

e-mail:office@com-mm.com


Техпідтримка

e-mail:it@com-mm.com


49051, м. Дніпро,

вул. Олександра Оцупа, 2


СХЕМА ПРОЇЗДУ


homemapmail
Ukrainian (UA)
● Головна IT

it_02

Розробка програмного забезпечення, призначеного для автоматизації процесів формування кошторисної документації, визначення вартості проектування, будівництва, ремонту, монтажу, реконструкції та реставрації основних фондів підприємства, проведення взаєморозрахунків за виконані роботи. Розрахунок кошторисів, виконання консалтингових послуг, проведення навчальних курсів з автоматизованого розрахунку кошторисів.

Програмний комплекс (ПК) Смета XXI

smeta21

Програмний комплекс «Смета XXI» (свідоцтво № 00169 ВР від 13.04.2004 р.) призначений для автоматизованого визначення вартості нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння підприємств, будівель і споруд, ремонту основних фондів промислових підприємств, житла, об'єктів капітального та поточного ремонту, соціальної сфери, комунального призначення та благоустрою, монтажу обладнання та пусконалагоджувальних робіт, що здійснюються в Україні. У ПК «Смета-XXI» відбилася праця колективу розробників протягом десятиліть виконують автоматизований розрахунок кошторисної документації на великих промислових підприємствах України. Даний програмний продукт допомагає впоратися із завданням розробки вартості свого тендерної пропозиції в найкоротші терміни і дозволяє відмовитися від трудомісткого процесу ручного рахунку кошторисів, значно спрощує пошук можливих до застосування коефіцієнтів в кожному конкретному випадку за рахунок їх систематизації (сортування).

Детальніше...

 

Програмний комплекс (ПК) Проект XXI

project21Програмний комплекс «Проект ХХІ» (свідоцтво № 00610 ВР від 18.07.2006 р.) призначений для автоматизованого розрахунку кошторисної вартості проектних та вишукувальних робіт на всіх стадіях проектування з урахуванням вимог ДСТУ Б Д.1.1-7:2013.

Даний продукт дозволяє врахувати специфіку розрахунків кошторисів на проектні та вишукувальні роботи, контролювати достовірність розрахунків з позиції нормативно-правових актів Мінрегіонбуду та Мінпромполітики України, що особливо важливо при використанні бюджетних коштів. Вбудована система автоматичних розрахунків дозволяє збільшити швидкість і ефективність створення і перевірки кошторисів на вишукувальні роботи.

Детальніше...

 

Програмний комплекс (ПК) Бібліотека XXI

libriary21

Програмний комплекс «Бібліотека-XXI».
Професійна нормативно-правова бібліотека кошторисника - відмінний інструмент і помічник в роботі інженерів, проектувальників, кошторисників, керівників будівельних і проектних організацій, що включає в себе всю необхідну інформацію для розрахунку і перевірки проектно-кошторисної документації.

Детальніше...