sideBarproject-mal

 

ОНОВЛЕННЯ
програмного
забезпечення:

Проект-XXI
Смета-XXI
Библиотека-XXI

 

завантажити


Контакти напрямку «IT»:


т/ф (0562) 36-67-79

Величко Марина Анатоліївна


т/ф (056) 374-05-33

Величко Дар'я Василівна


Офіс

e-mail:office@com-mm.com


Техпідтримка

e-mail:it@com-mm.com


49051, м. Дніпро,

вул. Олександра Оцупа, 2


СХЕМА ПРОЇЗДУ


homemapmail
Ukrainian (UA)

Мережевий варіант

Використання технології клієнт/сервер і сучасної системи управління базами даних FireBird SQL Server, при розробці програмних комплексів «Смета ХХI» і «Проект-XXI» дозволяє організувати багатокористувацьку роботу кошторисників.
Мережеві версії наших програмних продуктів надають можливість одночасного використання єдиної бази даних, виключаючи при цьому невиправдане дублювання користувацької та нормативної інформації на робочих місцях.
Архітектура мережі з рольовим доступом з різними варіантами прав доступу (тільки читання, тільки коригування окремого документа, повний доступ до всіх проектів) забезпечує розмежування доступу користувачів до інформації бази даних і функцій програми.
Застосування мережевого варіанту не тільки економить місце на жорсткому диску, але і надає можливість синхронізації оновлень на сервері-всі робочі місця при цьому отримують оновлені дані, що істотно скорочує витрати на супровід і обслуговування.
Впровадження багатокористувацької версії забезпечує підвищення ефективності роботи кошторисників за рахунок розпаралелювання їх роботи
Вбудована можливість обміну підсумковими даними між програмними комплексами «Смета ХХI» і «Проект-XXI» набуває особливої актуальності стосовно до мережевих версій, тому що дозволяє створити "безшовну" автоматизацію формування кошторисів на підприємстві, тобто отримання в електронному вигляді проектної документації і подальше використання отриманих даних в кошторисних розрахунках.