sideBarproject-mal

 

ОНОВЛЕННЯ
програмного
забезпечення:

Проект-XXI
Смета-XXI
Библиотека-XXI

 

завантажити


Контакты направления «IT»:


т/ф (0562) 36-67-79

Величко Марина Анатольевна


т/ф (056) 374-05-33

Величко Дарья Васильевна


Офис

e-mail:mmit7777@gmail.com


Техподдержка

e-mail:it@com-mm.com


49051, г. Днепр,

ул.Александра Оцупа 2


СХЕМА ПРОЕЗДА


homemapmail
Ukrainian (UA)
● Головна IT Смета XXI

Програмний комплекс (ПК) Смета XXI

smeta21

Основні особливості ПК «Смета XXI»:

 1. Повнота бази даних, включаючи великий обсяг відомчих збірників, широкий спектр додаткових друкованих документів і форм аналізу, використовуваних для оперативної перевірки кошторисів, завдяки великому досвіду роботи розробників з великими промисловими підприємствами, енергетичними і газовими будівельними компаніями;
 2. Наявність бази даних регіональних цін на загальнобудівельні, електротехнічні, сантехнічні та ін. матеріали, прив'язаних до стандартних нормативів, що дозволяє враховувати норму витрати і вагу матеріалу, передбачених ДБН з одночасним аналізом рівня актуальних регіональних цін на матеріали та обладнання із зазначенням докладних реквізитів вітчизняних і зарубіжних постачальників.
 3. ПК «Смета XXI» дозволяє розраховувати калькуляції на процеси неохоплені існуючими нормативами (наприклад, виготовлення металевих конструкцій і нестандартизованого обладнання, ремонт екскаваторів та ін.)
 4. Додаткові функції, що враховують ряд специфічних особливостей розрахунку кошторисів на великому підприємстві (пошук будівництв, об'єктів, кошторисів в будь-якій версії програмного комплексу, облік брухту від демонтажу).
 5. Зручний інструмент перевірки кошторисів: будь-які коригування кошторисної документації автоматично відображаються в спеціальних документах для аналізу розбіжностей між інвесторської документацією і актом приймання виконаних робіт (Аналіз кошторисної документації, Довідка про коригування ресурсів, Довідка про коригування вихідних показників, Зауваження до кошторисної документації, Розшифровка бібліотечних поправок) істотно підвищуючи при цьому ефективність перевірки.
 6. Автоматичне формування альбому друкованих документів, що дозволяє передавати групи обраних документів в редактор Excel.
 7. Можливість перенесення будь-якої комбінації кошторисів в окрему папку з подальшим отриманням підсумкових даних за обраними кошторисами в розрізі будівництв, об'єктів, локальних кошторисів, виконавців.
 8. Можливість одночасної роботи з декількома документами в різних вікнах, розташовуючи вікна в зручній для користувача послідовності (зліва направо, каскадом і ін.)
 9. При 100% закритті обсягів робіт - автоматичне формування акту приймання-здачі виконаних робіт.
 10. Автоматичний розрахунок транспортних витрат на доставку матеріалу при заміні Постачальника матеріалу в залежності від його місця розташування.
 11. Інтеграція з системами управління підприємством.
 12. Експорт кошторисної документації в MS Project.
 13. Можливість аналізу декількох кошторисів, представлених на тендер.
 14. Мова інтерфейсу та випуску документів - російська та українська.

Основні переваги «Смета XXI»:

 1. Автоматизований розрахунок вартості будівництва, реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту.
 2. База даних регіональних цін на матеріали, вироби, конструкції, обладнання, з одночасним аналізом рівня актуальних регіональних цін на матеріали та обладнання із зазначенням докладних реквізитів вітчизняних і зарубіжних постачальників. На відміну від аналогічних програм, ПК «Смета XXI» дозволяє не тільки фіксувати, а й аналізувати ціни основних будівельних матеріалів, виробів, конструкцій, обладнання по регіонах України із зазначенням даних постачальника і автоматичним розрахунком транспортної складової безпосередньо в залежності від місця розташування підприємства і постачальника.
 3. Зручний інструмент експертизи коригування ресурсів в порівнянні з нормативами: будь-які коригування кошторисної документації автоматично відображаються в спеціальних документах для аналізу розбіжностей між інвесторської документацією, договірною ціною і актом приймання виконаних робіт, що істотно підвищує швидкість і ефективність перевірки.
 4. База даних ЄНіР (єдині норми часу), яка дозволяє розраховувати калькуляції на процеси неохоплені існуючими нормативами (наприклад, виготовлення металевих конструкцій і нестандартного обладнання та ін.) замість розроблення індивідуальних норм.
 5. Обмін даними між провідними кошторисними програмними комплексами (АВК-5 та інш.) також підвищує ефективність перевірки і розрахунку кошторисів.
 6. Будування графіків виконання будівельних робіт на базі інтеграції ПК «Смета XXI» з програмою управління проектами MS Project.
 7. Можливість прикріплення до кошторисних розрахунків супровідної документації (фотографії будівельних об'єктів, креслень, пояснювальних записок, актів прихованих робіт, договорів та додаткових угод) з функцією перенесення на інші робочі місця та архівування.
 8. Можливість формування документації ТОіР (акти технічного обстеження, плани-графіки виконання ТОіР, ремонтні відомості, агрегатні журнали та інш.) і виконавчої документації будівельного виробництва (акти прихованих робіт, журнали виконання робіт, акти прийняття відповідальних конструкцій, тощо).
 9. В вартість «Смета XXI» включені консультації провідних фахівців компанії стосовно проблемних питань оцінки вартості будівництва та реконструкції об'єктів промисловості та енергетики.

Обмін даними між провідними кошторисними програмними комплексами також підвищує ефективність перевірки і розрахунку кошторисів.