homemapmail
Ukrainian (UA)

Ребрендинг транспортного напрямку нашої компаніїДорогі Клієнти!

Транспортна компанія «Металомонтаж» працює на ринку газової логістики ось уже без малого 20 років. За ці роки ми пройшли шлях від першого в країні перевізника скраплених газів, який обслуговував Дніпропетровський кисневий завод двома літніми радянськими тягачами, до лідера української газової логістики.
Сьогодні, парк компанії складає більше 20 спеціалізованих транспортних одиниць, які базуються в Дніпрі, у Львові та в Одесі, здійснюючи доставку зріджених газів в десятки країн Європи та Азії.

Ми пишаємося нашими співробітниками - справжніми професіоналами своєї справи, багато з яких працюють в компанії ось уже більше 10 років.

Ми дорожимо нашими клієнтами і високо цінуємо їх довіру, прагнучи кожен день виправдовувати його високим рівнем нашого сервісу.

Настав час зробити наступний крок…

З 01 вересня 2016 року транспортний бізнес промислової групи «Металомонтаж» стає окремою структурою - транспортною компанією «Veltrans».

Ми робимо це для того, щоб йти в ногу з нашими клієнтами, розділяючи їх цінності і підтримуючи їх розвиток.

Про системні зміни в роботі компанії ви дізнаєтеся з наступного листа, а поки пропоную вам зайти на наш новий сайт і дізнатися про нас більше www.veltrans.com.ua

Завтра ми перевернемо сторінку в історії нашої компанії і, я впевнений, ми зможемо вийти на абсолютно новий якісний рівень.

Спасибі Вам за те, що ви з нами! Ми не підведемо!