homemapmail
Ukrainian (UA)

Навчальні курси на тему «Автоматизований розрахунок кошторисної документації на будівельно-монтажні роботи»

В силу багатопрофільності та щорічного виконання великого обсягу консалтингових послуг, пов'язаних з ціноутворенням у будівництві та проектуванні, компанія «Металомонтаж» проводить семінари та курси, в процесі проведення яких детально аналізуються питання оцінки вартості будівництва та ремонту об'єктів промисловості, енергетики, лінійних об'єктів та об'єктів житлово-цивільного призначення.

 

Беручи до уваги велику кількість питань, які виникали протягом 2015 початку 2016 рр. в процесі застосування на практиці національних стандартів України класу Д1.1, а також у зв'язку зі зміною законодавства з питань оподаткування та стандартизації, компанія «Металомонтаж» планує провести:

  • з 15 по 19 лютого 2016 р. курси підвищення кваліфікації на тему: «Автоматизований розрахунок кошторисної документації на будівництво та ремонт об'єктів цивільного та промислового призначення» за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. комісара Крилова 2, на базі Навчального центру підприємства.
  • у 14-15 квітня 2016 р. у м. Дніпропетровську та в 19-20 травня 2016 р. у м. Київ чергові інформаційно-консультаційні семінар на тему «Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів».

Слід відзначити високий рівень проведення навчальних курсів, які проводяться за спеціально розробленою авторською методикою, яка передбачає одночасне отримання як теоретичних, так і практичних навичок, об'єднує аналіз ціноутворюючих показників вартості з аналізом складу робіт передбачених комплексними розцінками.

 

Принципова відмінність семінарів і курсів, що проводяться компанією «Металомонтаж» полягає в розробці практичних посібників, які отримують всі учасники процесу навчання. На сторінках посібника наводяться актуальні роз'яснення щодо визначення вартості будівництва та ремонту різних об'єктів промисловості та енергетики, коментуються питання формування договірних цін, даються реальні консультації від розробників нормативних документів, представників контролюючих органів. Такі посібники надають реальну допомогу при вирішенні розбіжностей між Замовником і Виконавцем.

Будемо вдячні, якщо ви заздалегідь повідомите про бажання відвідати курси підвищення кваліфікації (м. Дніпропетровськ) або взяти участь у семінарі (м. Дніпропетровськ та м. Київ).

Просимо заздалегідь направляти ваші запитання до представників КРУ, Укрдержбудекспертизи, розробників «Правил визначення вартості будівництва» та розробників програмного комплексу з розрахунку кошторисної документації «Смета XXI».

 

З питань участі у семінарі звертайтесь:

тел. Оргкомітет  (056) 374-05-33

e-mailsale@com-mm.com, mm-it@yandex.ua