homemapmail
Ukrainian (UA)

Затверджено новий національний стандарт

29 червня 2016 року було затверджено новий національний стандарт України ДСТУ Б Д.1.2-3:2016 «Порядок визначення вартості робіт з обстеження металевих конструкцій будівель та споруд».

Цей стандарт був розроблений фахівцями нашої компанії «Металомонтаж», за участю ТОВ «Укрінстальконструкція ім. Шимановського».

 Даний стандарт встановлює порядок визначення вартості робіт з обстеження, оцінки технічного стану металевих конструкцій (будівель, споруд, комплексів доменних печей, технологічних трубопроводів з опорами) і розробці конструктивних рішень і креслень на їх відновлення.

З введенням в дію нового стандарту втрачає чинність «Цінник на роботи з оцінки технічного стану та розробки робочої документації на посилення будівельних металевих конструкцій будівель і споруд промислових підприємств», затверджений наказом ДК «Укрмонтажспецбуд» від 24.07.2000 р.

Національний стандарт ДСТУ Б Д.1.2-3:2016 затверджений наказом Мінрегіонстою України № 187 від 29.06.2016 року та вводиться в дію по всій території України з 1 січня 2017 року.