homemapmail
Ukrainian (UA)

Курси, з розрахунку та перевірки вартості проектно-вишукувальних робіт

З 14 по 18 серпня 2017 р. компанією Металомонтаж були успішно проведені авторські курси, присвячені розрахунку та перевірці вартості проектно-вишукувальних робіт


З 10 червня 2017 р. у зв'язку з набранням чинності Закону України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення містобудівної діяльності» і відсутністю цілого ряду підзаконних актів, особливо гостро постало питання застосування окремих положень зазначеного закону на практиці.

В силу вищевикладеного, компанією «Металомонтаж» були проведені навчальні курси зі складання та перевірки проектно-кошторисної документації з урахуванням актуальних вимог Закону № 1817-VIII


 

У навчанні взяли участь провідні організації України: ТОВ «Інтерпайп-Україна», ПАТ «Євраз-ДМЗ», ПАТ «Запоріжкокс», ДП «Південноукраїнська АЕС», ДП «УКРДІПРОМЕЗ», ПАТ «ПГЗК», ПАТ «Сумський Промпроект», ТОВ «Кривбаспроект-М», ТОВ «Сфера-проект», Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпровської міської ради, КП «Чернігівський водоканал».
Формат навчальних курсів дещо інший, ніж семінарів, тут акцент перенесено на індивідуальний підхід і аналіз проблемних питань, що виникають при перевірці кошторисів на проектно-вишукувальні роботи. Ми не розповідаємо нашим слухачам як збільшити або зменшити вартість проектних робіт, головне - розрахувати правильно і обгрунтовано, при цьому в якості інструменту ми використовуємо програмні продукти «Проект XXI» і «Бібліотека XXI».


 
Слухачів вітає головний менеджер Баз Даних
компанії «Металомонтаж» – Поламаний Олексій Миколайович

 

Робочі моменти навчання

 

За 5 днів навчання були розглянуті нові вимоги до складання та змісту проектної документації, підготовки передпроектних матеріалів, особливостей визначення вартості обстеження, вишукувальних та проектних робіт, складу та змісту матеріалів, що подаються на державну експертизу проектної документації та ряд інших проблемних питань розробки проектної документації, пов'язаних з набранням чинності з 10.06.2017 Закону України №1817-VIII.

 

Всі учасники курсів отримали іменні сертифікати.

ПАТ «Євраз-ДМЗ» ПАТ «Запоріжкокс»
ТОВ «Інтерпайп-Україна» ДП «Південноукраїнська АЕС» ПАТ «ПГЗК»
Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпровської міської ради ТОВ «Сфера-проект»
КП «Чернігівський водоканал» ПАТ «Сумський Промпроект»


Для того, щоб отримати гарну освіту в області кошторисної справи потрібні значні інвестиції, але для того хто сильно хоче, немає нічого неможливого - досить відвідувати професійні авторські курси, розроблені за спеціальною методикою, нашою компанією.