homemapmail
Ukrainian (UA)

Семінар «Актуальні питання складання та перевірки кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи»

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічному традиційному семінарі «Актуальні питання складання та перевірки кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи», який відбудеться 23, 24 листопада 2017 р. у м. Київ. У зв'язку з кардинальними змінами в правовому полі містобудівної діяльності, і як наслідок, в оцінці вартості проектів та їх експертизи будуть розглянуті наступні важливі питання:

 

· Кардинальні зміни алгоритму розрахунку вартості проектно-вишукувальних робіт, у зв'язку з вступом в дію Закону України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України для вдосконалення містобудівної діяльності».

· Аналіз впливу Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік» на рівень заробітної плати проектувальника.

· Ситуації, пов'язані з необхідністю проведення повторної експертизи проектів будівництва, затверджених до Червня 2017 р., у зв'язку зі змінами в порядку затвердження проектів та проходження експертизи, викликаних набранням чинності Законом України від 17.01.2017 № 1817-VIII.

· Зміна порядку та рекомендації щодо проходження експертизи проектів будівництва після 10.06.2017 р..

· Нові редакції національних стандартів України в галузі проектування.

· Аналіз змін ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво».

· Практичні рекомендації щодо застосування національного стандарту ДСТУ-Б Д.1.2-3:2016 «Порядок визначення вартості робіт з обстеження металевих конструкцій будівель та споруд» від авторів стандарту.

· Практичні питання застосування діючих нормативних документів (ДБН, ДСТУ, СОУ).

Доповідають розробники національних стандартів України в галузі будівництва та представники центральної державної експертизи.