homemapmail
Ukrainian (UA)

Науково-практичний семінар: «Нові підходи в забезпеченні економічної безпеки бізнесу»

Шановні колеги!

 

Компанія «Металомонтаж» спільно з представниками служб безпеки промислових підприємств запрошує Вас та представників вашої компанії взяти участь у науково-практичному семінарі:

01-02 березня 2018 року

 

НОВІ ПІДХОДИ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ БІЗНЕСУ

На семінарі будуть розглянуті наступні питання:

1-й день

 

09:30-09:50 – реєстрація учасників

10:00-12:00 – Блок 1. «Сучасні загрози економічній безпеці промислового підприємства та шляхи їх нейтралізації»

Економічна безпека як ключова складова ефективного менеджменту підприємства. Основні загрози економічній безпеці підприємства в сучасних умовах господарювання. Організаційні способи забезпечення економічної безпеки. Річний план заходів щодо забезпечення економічної безпеки. (Прокопец 10:10-10:55 – 45 хвилин + 10 хвилин відповіді на питання)

Роль Служби економічної безпеки (СЕБ) на підприємстві та її взаємодія з іншими структурними підрозділами. Основні функціональні обов'язки та повноваження працівників СЕБ, їх закріплення в посадових інструкціях. Переклад роботи СЕБ з режиму «Виявлення порушень» в режим «Сприяння бізнесу». Відповіді на запитання.

12:00-13:00 обід

Блок 2. «Основні методи протидії шахрайству при проведенні процедур закупівель ТМЦ та послуг»

Закупівельна діяльність на підприємстві, її значення для виробництва. Регламент закупівельної діяльності як основний документ, що регулює даний бізнес-процес. Ключові точки контролю СЕБ в процесі закупівлі ТМЦ і послуг. Права та обов'язки СЕБ у закупівельній діяльності. Роль СЕБ у забезпеченні конкуренції між постачальниками ТМЦ та послуг. Відображення питань економічної безпеки в договорах на поставку ТМЦ і надання послуг.

14: 20-14: 40 перерва

Блок 3. «Актуальні технології аналізу об'єктивності тендерних пропозицій та перевірки взаєморозрахунків за виконані роботи на об'єктах будівництва та реконструкції»

Об'єктивна оцінка інвестицій в будівництво і реконструкцію, найбільш типові помилки і порушення вимог нормативних документів, пов'язані із завищенням обсягів робіт, витрати і вартості використовуваних ресурсів, правомірності застосування ресурсних кошторисних норм і показників інших витрат при визначенні кошторисної вартості будівництва і вартості виконаних робіт.

16:00-16:20 перерва

 

Блок 2. (продовження) «Основні методи протидії шахрайству при проведенні процедур закупівель ТМЦ та послуг»

Основні види шахрайства з боку постачальників, способи протидії. Основні види шахрайства з боку працівників підприємства, способи виявлення і фіксації. Відповіді на запитання.

 

2-й день

9:00-11:30 – Блок 4. «Практика супроводу процесів розвитку бізнесу службами безпеки підприємств»

Динамічний розвиток бізнесу як умова його виживання в сучасній економіці. Види та напрямки модернізації (освоєння нових продуктів і матеріалів, модернізація обладнання, заходи з енергозбереження), впровадження політики в галузі якості, екології, технічної безпеки та ін.

10:10-10:20 – перерва

Регламент інвестиційної діяльності та ключові точки контролю працівниками СЕБ в інвестиційному процесі. Основні помилки, що допускаються в процесі реалізації проектів модернізації, і заходи щодо їх попередження. Відповіді на запитання.

11:30-11:50 – перерва

 

11:50-13:00 – Круглий стіл: «Актуальні питання обміну інформацією між службами економічної безпеки комерційних структур».


Місце проведення:конференц-зал «Будинку Союзів», м.Дніпро, пр. Д.Яворницького 93, 5 поверх.


Будемо раді бачити Вас в числі учасників семінару!