homemapmail
Ukrainian (UA)

Прес-реліз онлайн-семінару «Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво і реконструкцію промислових і цивільних об'єктів»

H 4 червня 2020 р. фінішував щорічний дводенний семінар, присвячений практичним питанням складання та перевірки кошторисної документації на будівельні роботи. Вперше семінар проводився в режимі відео-конференції. Всупереч побоюванням, новий формат семінару був не менш конструктивним і всебічним ніж традиційні семінари, які компанія «Металомонтаж» щорічно проводить в режимі реального часу. У веб-семінарі взяли участь найбільші промислові, енергетичні, будівельні, проектні, консалтингові та експертні організації. Дякуємо доповідачам за професійний підхід, наглядні презентації, новаторський підхід до питань вдосконалення системи ціноутворення в будівництві, слухачів за цікаві дискусії і довіру до нового формату семінару, команду компанії «Металломонтаж» - за організацію семінару на належному високому рівні!


У семінарі взяли участь провідні фахівці в галузі ціноутворення в будівництві:

Берендєєва Олена Василівна - перший заступник директора ДП «Укрдержбудекспертиза»


Законодавче та нормативне забезпечення порядку розроблення та експертизи проектної документації на будівництво та реконструкцію. Принципові зміни нового порядку проведення експертизи (ДСТУ 8907:2019 «Настанова щодо організації проведення експертизи проектної документації на будівництво» вводиться в дію з 1 липня 2020 р.). Аналіз нової редакції ДСТУ 8855:2019 «Будівлі та споруди. Визначення класу наслідків (відповідальності).» Типові помилки, які виникають при проведені експертизи кошторисної документації.»

Безуглий Артем Олександрович - кандидат економічних наук, директор ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. Шульгіна.»


«Огляд змін в національних та галузевих стандартах з визначення вартості дорожніх робіт. Проблемні питання та шляхи удосконалення системи ціноутворення в будівництві». Практичні рекомендації щодо оцінки вартості будівництва, реконструкції, експлуатації автомобільних доріг і споруд.

Величко Марина Анатоліївна - кандидат економічних наук, директор ПП «Металомонтаж», Віце-президент Будівельної палати України, розробник ПК «Смета XXI», ПК «Проект XXI», ПК «Бібліотека XXI».

Огляд принципових змін законодавства в 2020 р., аналіз проблемних питань ціноутворення в будівництві, практичні рекомендації стосовно формування договірних цін на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт.

Недотримання актуальних вимог законодавства в сфері містобудування - «надійний» спосіб отримати відмову у видачі дозволу на виконання будівельних робіт або втратити право на їх виконання, якщо таке право набуте на підставі повідомлення.

15 кроків удосконалення питань складання та перевірки проектно-кошторисної документації

Фрагмент презентації Величко М.А. - директора ПП «Металомонтаж», розробника ПК «Смета XXI», ПК «Проект XXI», ПК «Бібліотека XXI»

Галинський Олександр Михайлович - доктор технічних наук, директор Національного атестаційно-учбового центру інженерів-консультантів, професор Київського національного університету будівництва та архітектури.


«Зміни у законодавстві України, щодо регулювання діяльності інженера-консультанта (функції інженера-консультанта, взаємовідносини замовника-інженера-консультанта-підрядника, сертифікація та інш. питання). Практичні питання стосовно актуальних вимог щодо термоізоляції об’єктів будівництва.»

Величко Станіслав Анатолійович - керівник кошторисно-аналітичного напрямку ПП «Металомонтаж», розробник РЕКН на будівельні та монтажні роботи, автор національного стандарту ДСТУ Б Д.1.2-3:2016 «Порядок визначення вартості робіт з обстеження металевих конструкцій будівель та споруд».


«Аналіз типових помилок, що виникають при складанні кошторисної документації. Особливості застосування відомчих та державних кошторисних норм, правила обчислення обсягів робіт, облік матеріальних ресурсів та часу експлуатації механізмів».

Всі учасники веб-семінару отримали іменні сертифікати

Наступний семінар на тему «Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво і реконструкцію промислових і цивільних об'єктів» відбудеться в режимі відео-конференції, 4-5 серпня