homemapmail
Ukrainian (UA)

Щорічний семінар з розрахунку вартості проектно-вишукувальних робіт осінь 2014.

Семінар ПВР 2014 (осінь)

Беручи до уваги високу питому вагу проектних робіт у вартості будівництва і, як наслідок, важливість питання об'єктивної оцінки вартості проектних робіт, запрошуємо Вас взяти участь у щорічному семінарі «Актуальні питання складання та перевірки кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи», присвяченому складанню та перевірці кошторисів на проектні роботи, який відбудеться 16-17 жовтня 2014 р. у м. Дніпропетровську.


 

 

На даний момент Мінрегіонбудом України затверджена нова редакція ДБН А.2.2-3:2014  «Склад і зміст проектної документації в будівництві», нова редакція ДБН А.2.1-1:2014 «Інженерні вишукування для будівництва», виконується робота з перегляду  ДБН А.2.2-4-2003 (ДСТУ Н) «Положення про авторський нагляд за будівництвом будівель і споруд», розроблено СОУ «Особливості визначення вартості проектних робіт на будівництво комплексу атомної електростанції», СОУ «Особливості визначення вартості проектних робіт на лінійні об'єкти», СОУ «Особливості визначення вартості будівництва в умовах ЧАЕС». Не менш актуальним є питання особливостей розрахунку категорії складності об'єктів будівництва у зв'язку зі змінами до ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності), що набрали чинності з 1.07.2014 та категорії складності об'єктів будівництва». Із зазначеними документами слухачів семінару познайомлять безпосередньо розробники.

Вартість участі у семінарі становить 1300-00 грн.  вкл. ПДВ за одного учасника, вартість кожного наступного учасника враховує 15% знижку.

Будемо вдячні, якщо Ви заздалегідь повідомите про бажання взяти участь у семінарі.

Ми присвячуємо наші програмні продукти та семінари всім бажаючим підвищити професійний рівень в області складання та перевірки кошторисів на проектно-вишукувальні роботи!