homemapmail
Ukrainian (UA)

Навчальні курси на тему «Автоматизований розрахунок кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи»

Враховуючи велику кількість звернень фахівців з проханнями про проведення консультацій з приводу визначення вартості проектно-вишукувальних робіт при реконструкції промислових об'єктів, з 13 по 17 липня 2015 р. були проведені навчальні курси на тему: «Автоматизований розрахунок та аналіз кошторисної документації на проектування об'єктів виробничого призначення із застосуванням ПК Проект XXI» на базі навчального центру компанії «Металомонтаж».


 

 

Курси відвідали досвідчені фахівці, що працюють в проектних організаціях і на промислових підприємствах, щодня здійснюють аналіз і контроль вартості проектно-вишукувальних робіт: представники ПАТ «ЛІНІК», ДП «УКРДІПРОМЕЗ», ПАТ «ДМКД», ДП «Полтававодоканал», ТОВ «Інтерпайп-Україна», ПАТ «Євраз ДМЗ ім. Петровський», ПАТ «Донбасенерго» проектний інститут «Теплоелектропроект», ТОВ «ЗТМ Проект».У проведенні курсів активну участь брала Величко Марина Анатоліївна, директор ПП «Металомонтаж», кандидат економічних наук, розробник програмних комплексів «Проект-ХХІ», «Смета-ХХІ» і «Бібліотека-ХХІ», засновник Асоціації кошторисних програм України, член Будівельної палати України, автор численних книг з визначення вартості проектування та будівництва об'єктів промисловості.


Колектив компанії «Металомонтаж» висловлює подяку нашим слухачам за професійний підхід і цікаві питання, пов'язані з достовірним визначенням вартості проектних робіт.


 

Всі приклади ілюструвалися реальними кошторисамиПісля закінчення курсів всі слухачі отримали іменні сертифікати