homemapmail
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Он-лайн марафон

H Громадською радою при Мінрегіоні за підтримкою Будівельної палати України та інших організацій і громадських об’єднань було організовано Всеукраїнський онлайн-марафон «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020», який пройшов у період з 15-19, 23 та 30 червня 2020 року шляхом відеоконференції.

Детальніше...

 

Прес-реліз онлайн-семінару «Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво і реконструкцію промислових і цивільних об'єктів»

H 4 червня 2020 р. фінішував щорічний дводенний семінар, присвячений практичним питанням складання та перевірки кошторисної документації на будівельні роботи. Вперше семінар проводився в режимі відео-конференції. Всупереч побоюванням, новий формат семінару був не менш конструктивним і всебічним ніж традиційні семінари, які компанія «Металомонтаж» щорічно проводить в режимі реального часу. У веб-семінарі взяли участь найбільші промислові, енергетичні, будівельні, проектні, консалтингові та експертні організації. Дякуємо доповідачам за професійний підхід, наглядні презентації, новаторський підхід до питань вдосконалення системи ціноутворення в будівництві, слухачів за цікаві дискусії і довіру до нового формату семінару, команду компанії «Металломонтаж» - за організацію семінару на належному високому рівні!

Детальніше...

 

Новий практичний посібник БМР 2020

H
12 квітня 2020 р. передано в друкарню черговий практичний посібник, присвячений актуальним питанням складання та перевірки кошторисів на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів. Випуску даного видання передувала величезна праця фахівців компанії "Металомонтаж", присвячений аналізу проблемних питань, які надходили, протягом року, від наших замовників-найбільших підприємств-флагманів промисловості та енергетики. У м. Дніпро 14-15 травня, в м. Київ 21-22 травня в рамках наших традиційних весняних семінарів даний посібник буде вручено всім учасникам.

 

Авторські курси з автоматизованого розрахунку кошторисної документації на будівельні роботи та ремонт основних фондів підприємств

H З 10 по 14 і з 24 по 28 лютого 2020 р. компанією «Металомонтаж» були проведені курси, присвячені практичним питанням складання та перевірки кошторисної документації. Особливу професійну атмосферу створювали наші слухачі-фахівці провідної енергетичної компанії «Укргідроенерго» та профільної проектної організації «Укргідропроект». Дякуємо всім учасникам навчання за цікаві дискусії та довіру до професійного рівня фахівців компанії «Металомонтаж»! Ваші корисні пропозиції щодо додаткових функцій ПК "Смета-XXI" будуть включені в наступну версію програмного комплексу.

Детальніше...

 

Загальні збори Будівельної палати України

H 18 лютого 2020 року в Києві відбулися Загальні збори Будівельної палати України, в ході яких директор компанії «Металомонтаж» Величко Марина Анатоліївна мала честь бути обраною віце-президентом Будівельної палати України

Детальніше...

 

Введення в експлуатацію нової лінії для свердління двотаврових балок

Промислове підприємство «Завод Металомонтаж» в лютому 2020 року ввело в експлуатацію нову лінію для свердління двотаврових балок, яка дозволить виконувати автоматичне свердління в балках довжиною до 14м. Подібна автоматизація - це гарантія якісного монтажу виготовлених металоконструкцій

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару з розрахунку та перевірки вартості проектно-вишукувальних робіт - Дніпро, Київ 2019 р

H У 17-18 жовтня в Дніпрі та 19-20 листопада в Києві відбулися традиційні семінари, присвячені практичним питанням визначення вартості проектно-вишукувальних робіт. У семінарах взяли участь фахівці з кожної області України представники проектних організацій та служб замовників - найбільших промислових, енергетичних, транспортних, аграрних комунальних підприємств, будівельних компаній, представники провідної експертної державної організації ДП "Укрдержбудекспертиза", а також автори ключових нормативних документів.

Детальніше...

 

Придбання устаткування

14 Промислове підприємство «Завод Металомонтаж» придбало і встановило профілезгинальну машину для згинання швелерів, двотаврових балок, труб великого перерізу

Детальніше...

 

Виготовлення ємності

14

На замовлення Уряду Екваторіальної Гвінеї промисловим підприємством «Завод Металомонтаж» виготовлені ємності для зберігання трансформаторного масла гідроелектростанції на річці Веле в районі населеного пункту СЕНДЖЕ

 

Детальніше...

 

Міжнародна сертифікація

14

У червні 2019 року Промислове підприємство «Завод Металомонтаж» успішно пройшло міжнародну сертифікацію на відповідність вимогам стандарту EN1090-2:2018:

 

Детальніше...

 

Авторські курси з автоматизованого розрахунку та перевірки вартості будівельних і проектно-вишукувальних робіт

14 З 5 по 9 і з 12 по 16 серпня 2019 р. компанією "Металомонтаж" були проведені авторські курси, присвячені розрахунку і перевірці вартості передпроектних і проектно-вишукувальних робіт.

 

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару «Аналіз окремих проблем та змін у законодавчому та нормативному забезпеченні. Визначення вартості робіт з ремонту основних фондів підприємств» Києва. Весна 2019 р.

14 22-23 травня 2019 р. у м. Києві успішно завершився традиційний щорічний семінар, присвячений практичним питанням оцінки вартості будівництва та реконструкції.

 

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару "Аналіз окремих проблем та змін у законодавчому та нормативному забезпеченні. Визначення вартості робіт з ремонту основних фондів підприємств» Дніпро. Весна 2019 р.

14 11-12 квітня 2019 р. у м. Дніпро відбувся традиційний щорічний семінар, присвячений практичним питанням складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів.

 

Детальніше...

 

Перспективи впровадження будівельного інформаційного моделювання в Україні

«Перспективи впровадження будівельного інформаційного моделювання в Україні», організований Будівельною палатою спільно з Національною академією державного управління при Президентові України та Українською радою інженерів-будівельників. У заході взяли участь представники Мінрегіону, Академії будівництва, УСПП, проектанти, будівельники, розробники програмного забезпечення.

Детальніше...

 

Авторські курси з автоматизованого розрахунку та перевірки вартості будівельних і проектно-вишукувальних робіт

З 11 по 15 лютого 2019 р. компанією «Металомонтаж» були успішно проведені авторські курси, присвячені розрахунку та перевірці вартості будівельних робіт і ремонту основних фондів промислових підприємств.

 

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару з розрахунку та перевірки вартості проектно-вишукувальних робіт - Київ 2018 р.

У Києві 20-21 листопада відбувся ювілейний 30-й семінар, присвячений практичним питанням визначення вартості проектно-вишукувальних робіт. У семінарі брали участь фахівці з багатьох областей України. Це представники проектних організацій та представники замовників-найбільших підприємств України, представники провідної експертної організації ДП "Укрдержбудекспертиза" та автори нормативних документів.
Приємно відзначити, в числі слухачів такі провідні підприємства України як Южноукраїнська, Хмельницька, Рівненська та Запорізька атомні станції, енергетичні компанії: ДТЕК, Енерджі Інтернешнл, включаючи Київобленерго, Житомиробленерго, Чернівціобленерго, Одесаобленерго, Кіровоградобленерго, Черкасиобленерго та Полтаваобленерго, Донбасенерго, включаючи Слов'янську ТЕС, Рівнеобленерго, Укргідроенерго, Укртрансгаз, Укртрансаміак, Одеська залізниця, Південний, Полтавський, Біланівський та Єристівський ГЗК, управління морськими портами України, включаючи Скадовський і Маріупольський порти, Запоріжсталь, ЗЗРК, Павлоградський хімічний завод, "Ніохім" ХМЗ, Полтавський, Чернігівський та Луцький водоканали, провідні проектні інститути: КІЕП, Теплоелектропроект, Гіпрококс, НІОХІМ, Укрнафтохімпроект, "Хімнефтемашпроект" Хімтехнологія, Вніпіхімпроект, Южавіапром, КБ "Південне", ЮТЕМ-Інжиніринг, МЖК-проект, НДІ "Проектреконструкція" (м. Краматорськ), Чернігівський відділ комплексного проектування ДП Укрдіпродор, будівельні компанії: ІБК, Житлоінвесбуд-УКБ, Основа-солсиф, консалтингові та експертні організації.

Детальніше...

 

Навчальні курси з розрахунку та перевірки вартості будівельних і проектно-вишукувальних робіт

У серпні та жовтні 2018 року на базі компанії «Металомонтаж» були проведені професійні авторські курси, розроблені за спеціальною методикою фахівцями компанії.

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару з розрахунку та перевірки вартості проектно-вишукувальних робіт - осінь 2018 р.

04-05 жовтня в Дніпрі відбувся перший з семінарів цієї осені на тему: «Актуальні питання складання та перевірки кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи».

Будівельна галузь, як і будь-яка інша сфера, розвивається згідно з правилами, які встановлюють для неї законодавці. На жаль в даний час в будівельній галузі відсутня достатня кількість прикладних видань, комплексно розглядають інтереси замовників, підрядників і проектувальників, в яких би предметно розбиралися конкретні ситуації, що виникають в процесі будівництва і, відповідно, шляхи їх вирішення. Фактично працівники служб замовника підрядних організацій, особи, які здійснюють технічний і авторський нагляд, а також проектування об'єктів, часто залишаються сам на сам із законодавчою, нормативно-правовою та нормативно-технічною базою будівництва. Повною мірою розгляду подібних питань і присвячені проведені нашою компанією практичні семінари, які ми проводимо щорічно в Дніпрі і в Києві.

Детальніше...

 

В БУДІВЕЛЬНІЙ ПАЛАТІ УКРАЇНИ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БУДІВЕЛЬНИХ КОМПАНІЙ М. ДНІПРА

В рамках підготовки до Загальних зборів Будівельної палати України відбулася зустріч Першого віце-президента С.Т. Сташевського та Віце-президента А.А. Дроня з керівниками багатопрофільної компанії ПП «Металомонтаж» з м. Дніпра – члена Будівельної палати України М.А та О.Г. Величко.

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару "Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів". Києва. Весна 2018 р.

23-24 травня 2018 р. у м. Київ відбувся традиційний щорічний 28-й семінар, присвячений практичним питанням складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів.

У семінарі взяли участь фахівці кошторисної справи найбільших енергетичних, гірничо-металургійних, агропромислових компаній України:
Метінвест, Арселор МіталСтіл, Інтерпайп, Укренерго, Укргідроенерго, Донбасенерго, Центренерго, Південноукраїнська, Чорнобильська, Хмельницька атомні станції, ПГЗК, Одеський припортовий завод, Скадовський і Маріупольський морські порти, Південно-західна і Південна залізниці, Київтрансгаз проектні інститути: КІЕП, КОРО, Гіпрококс, Укренергочермет, Укрпроектреставрація, Теплоелектропроект, Укренергопром-3 Сумський промпроект та Укрхімпроект, Подільський проектний інститут, Чернігівський Укрдіпродор, комунальні підприємства:  тепломережі, водоканали, міськвиконкоми, будівельні компанії:  ІБК, Аркада, Атом-сервіс, Альянс, Ютем-Інжиніринг, трести Київміськбуд-6 і Житлобуд-1, РАМ.СА груп і багато інших.

Детальніше...

 

23-24 травня 2018 р. Київ. Семінар "Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів"

В умовах набрання чинності Законом 1817- VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» і відсутності скоригованих згідно з вимогами цього Закону цілого ряду підзаконних актів і можливості їх офіційного видання не раніше середини поточного року, виникає гостра необхідність у роз'ясненнях щодо використання в цей період положень окремих нормативних актів і документів, особливо в контексті існуючих протиріч норм підзаконних актів нормам закону.

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару "Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів". Весна 2018 р.

12-13 квітня 2018 р. у м. Дніпро відбувся традиційний щорічний семінар, присвячений практичним питанням складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів.

У семінарі взяли участь фахівці кошторисної справи найбільших енергетичних, гірничо-металургійних, агропромислових компаній України. Приємно відзначити, що в числі слухачів були такі провідні промислові компанії України як Метінвест, Євраз, Інтерпайп, Феррекспо, Укргідроенерго, Бі Ті Солюшнз, проектні інститути: Гіпромез, Гіпротранс, Вніпіенергопром, ДПІ, Метінвест - Інжиніринг, КБ Південне, Ленгіпромез, Комунальні підприємства: тепломережі, водоканали, міськвиконкоми, Дніпрогаз; дорожні організації: САД Запорізької області, Дорстрой, Спецдоррембуд, будівельні компанії: Рубікон-Моноліт, Будкомплекс, Житлобуд-1 і багато ін.

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару науково-практичного семінару: «Нові підходи у забезпеченні економічної безпеки бізнесу»

01-02 березня 2018 р.в м. Дніпро відбувся науково-практичний семінар: «Нові підходи в забезпеченні економічної безпеки бізнесу», організований компанією «Металомонтаж» спільно з представниками служб безпеки промислових підприємств. На семінарі були присутні представники служб економічної безпеки найбільших підприємств України:

ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», ВАТ ПГЗК УРПКС, ДП Хмельницька АЕС, ТОВ «ДТЕК», ПАТ ПГЗК, ДП «ЗТМК», ПАТ Укргідроенерго, ТОВ «Агропроінвест», ДП «Адміністрація морських портів України», ПАТ «Єристівський ГЗК», ПАТ «Євраз-ДМЗ», ПП «ВІБО-ТРАНС», ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод», ПрАТ «ЗЗРК», ЗАТ «НЗФ», ТОВ «БІ ТІ Солюшинс» та ін.

Детальніше...

 

Науково-практичний семінар: «Нові підходи в забезпеченні економічної безпеки бізнесу»

Шановні колеги!

 

Компанія «Металомонтаж» спільно з представниками служб безпеки промислових підприємств запрошує Вас та представників вашої компанії взяти участь у науково-практичному семінарі:

01-02 березня 2018 року

 

НОВІ ПІДХОДИ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ БІЗНЕСУ

На семінарі будуть розглянуті наступні питання:

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару з розрахунку та перевірки вартості проектно-вишукувальних робіт - осінь 2017 р.

05-06 жовтня у Дніпрі та 23-24 листопада 2017 р. у Києві відбувся щорічний семінар з питань розрахунку та перевірки вартості проектно-вишукувальних робіт. Необхідність проведення семінару була викликана кардинальними змінами в правовому полі містобудівної діяльності, і як наслідок, в оцінці вартості проектів та їх експертизи.

Незважаючи на дуже важкий для нашої країни час, наша компанія підтримує добру традицію-щорічно збиратися в Дніпрі і в Києві для аналізу актуальних змін законодавства, що стосуються складу, порядку, розробки, узгодження і затвердження проектної документації , формування рекомендацій щодо визначення вартості робіт, вирішення найбільш часто зустрічаються в практиці проблем формування та перевірки кошторисної документації, обміну досвідом.

Детальніше...

 

Семінар «Актуальні питання складання та перевірки кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи»

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічному традиційному семінарі «Актуальні питання складання та перевірки кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи», який відбудеться 23, 24 листопада 2017 р. у м. Київ. У зв'язку з кардинальними змінами в правовому полі містобудівної діяльності, і як наслідок, в оцінці вартості проектів та їх експертизи будуть розглянуті наступні важливі питання:

Детальніше...

 

Курси, з розрахунку та перевірки вартості проектно-вишукувальних робіт

З 14 по 18 серпня 2017 р. компанією Металомонтаж були успішно проведені авторські курси, присвячені розрахунку та перевірці вартості проектно-вишукувальних робіт

Детальніше...

 

Виготовлення труб


ПП «Металомонтаж» має можливість виготовлення на власній виробничій базі зварних корозійностійких (нержавіючих) труб великих діаметрів Ø159 - Ø2000 мм і товщиною стінки 2-20 мм, а так само трубопровідної арматури (відводи, переходи, трійники і т. д.) різних марок сталей.
 

Перспектива надходжень


У квітні 2017 р. ПП «Металомонтаж» очікує прихід на склад листа нержавіючого азіатського виробництва в кількості 22-х тонн. Сортамент листа: 2-20 мм, розкрій 1500х3000 мм, 1500х6000 мм, марки сталі 304, 321.
 

Надходження нержавіючого листа


03.02.2017 р. ПП «Металомонтаж» отримало на склад лист нержавіючий кислотостійкий азіатського виробництва.
Сортамент листа: 2-20 мм, розкрій 1500х3000 мм,  1500х6000 мм,  марка  сталі  316L.
 

Надходження нержавіючої труби


04.11.2016 р. ПП «Металомонтаж» отримало на склад трубу нержавіючу азіатського виробництва.

Сортамент труб: Ø14х3-Ø219х6,  марка сталі  08Х18Н10Т,  ГОСТ  9941-81.

Ознайомитися з наявністю металопрокату можна на нашому сайті в розділі «метал», підрозділ «прайси».
 

Прес-реліз семінару "Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів" у м. Дніпро

У Дніпрі 20-21 квітня та в Києві 18-19 травня завершили роботу семінари, присвячені кардинальним змінам у законодавстві у сфері будівництва, організовані багатопрофільною компанією «Металомонтаж».

 

Детальніше...

 

BIM технології

В програмному комплексі «Смета XXI» з 1.01.2017 року з'явиться нова функціональна можливість, яка дозволить створювати самостійно або застосовувати готові внутрішньофірмові комплексні розцінки на виготовлення і монтаж сталевих конструкцій, розроблені компанією «Металомонтаж», які дозволять швидко оцінити вартість будівництва або реконструкції.

Інформаційна модель проекту. Створення будівельної продукції в цілому має розглядатися в динаміці як інвестиційний проект багатьох учасників.

Детальніше...

 

Виставка AGRO BUILD EXPO

Наша компанія взяла участь у міжнародній виставці AGRO BUILD EXPO.Директор ПП «Завод Металомонтаж» Олександр Григорович Величко та менеджер Ірина Володимирівна Бесєдіна представили широкий вибір послуг з виготовлення та монтажу нестандартних металевих конструкцій

 

Навчальні курси на тему «Автоматизований розрахунок кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи», грудень 2016 р.

З 12 по 16 грудня 2016 р. на базі навчального центру підприємства «Металомонтаж» відбулися чергові авторські курси зі складання та перевірки кошторисів на проектно-вишукувальні роботи.

 

Завдяки величезному обсягу інформації, копітко зібраної фахівцями «Металомонтаж» і систематизованої в «Практичному посібнику», аналізу великої кількості різнопрофільних кошторисів, наданого авторами навчального курсу і привезених слухачами, курси черговий раз продемонстрували високий професійний рівень як лекторів, так і прибулих на курси фахівців.

 

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару з розрахунку та перевірки вартості проектно-вишукувальних робіт - осінь 2016 р.

20-21 жовтня в Дніпрі та 17-18 листопада 2016 року в Києві відбулися щорічні семінари з питань формування вартості проектно-вишукувальних робіт.

Детальніше...

 

Нагорода Будівельної Палати України

Директор ПП «Металомонтаж» Марина Анатоліївна Величко була нагороджена грамотою Будівельної палати України за вагомий внесок у розвиток будівельної галузі України.
 

Ребрендинг транспортного напрямку нашої компаніїДорогі Клієнти!

Транспортна компанія «Металомонтаж» працює на ринку газової логістики ось уже без малого 20 років. За ці роки ми пройшли шлях від першого в країні перевізника скраплених газів, який обслуговував Дніпропетровський кисневий завод двома літніми радянськими тягачами, до лідера української газової логістики.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комітету аналітики будівельної галузі та менеджменту підприємств

Відбулося засідання Комітету Будівельної палати України з питань аналітики будівельної галузі та менеджменту під головуванням члена президії Будівельної палати України Кармінського А. М. за участю компанії Металомонтаж.

Детальніше...

 

Навчальні курси на тему «Автоматизований розрахунок кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи», Серпень 2016 р.

З 08 по 12 серпня 2016 р. на базі навчального центру підприємства «Металомонтаж» відбулися курси з розрахунку та перевірки визначення вартості проектно-вишукувальних робіт. Протягом багатьох років ця тематика користується стабільним інтересом з боку фахівців, що займаються визначенням вартості проектних і вишукувальних робіт.

Детальніше...

 

Затверджено новий національний стандарт

29 червня 2016 року було затверджено новий національний стандарт України ДСТУ Б Д.1.2-3:2016 «Порядок визначення вартості робіт з обстеження металевих конструкцій будівель та споруд».

Цей стандарт був розроблений фахівцями нашої компанії «Металомонтаж», за участю ТОВ «Укрінстальконструкція ім. Шимановського».

Детальніше...

 

Прес-реліз щорічного семінару «Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів» 2016

Навесні 2016 року відбулися традиційні Всеукраїнські щорічні семінари на тему «Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів» у Дніпропетровську та Києві.

На семінарі були розглянуті питання пов'язані з прийняттям в 2015-2016 р.р. на законодавчому рівні цілого ряду уточнень, що стосуються застосування національних стандартів України Д.1.1, прийнятих у 2014 році, введенням в дію нових національних стандартів та стандартів організацій України, присвячених кошторисним нормам на різні види робіт, що враховують нові технології та нові будівельні матеріали, зміною системи оподаткування, уточненнями, пов'язаними з визначенням категорії складності об'єктів будівництва та реконструкції.

Детальніше...

 

Відвідування міжнародної виставки м. Дюссельдорф (Німеччина)

Представники компанії Металомонтаж відвідали щорічну, міжнародну виставку труб і арматури, виробництва кабелю, дроту, метизів Tube&Wire, яка проходила з 4-8 квітня м. Дюссельдорф (Німеччина).

Детальніше...

 

Відвідування міжнародної виставки м. Дюссельдорф (Німеччина)

Представники компанії Металомонтаж відвідали щорічну, міжнародну виставку труб і арматури, виробництва кабелю, дроту, метизів Tube&Wire, яка проходила з 4-8 квітня м.Дюссельдорф (Німеччина).

Детальніше...

 

Стаття у Віснику Будівельної Палати України

В офіційному виданні «Вісник Будівельної Палати України» опублікована стаття про компанію «Металомонтаж»

Детальніше...

 

Навчальні курси на тему «Автоматизований розрахунок кошторисної документації на будівельно-монтажні роботи»

В силу багатопрофільності та щорічного виконання великого обсягу консалтингових послуг, пов'язаних з ціноутворенням у будівництві та проектуванні, компанія «Металомонтаж» проводить семінари та курси, в процесі проведення яких детально аналізуються питання оцінки вартості будівництва та ремонту об'єктів промисловості, енергетики, лінійних об'єктів та об'єктів житлово-цивільного призначення.

 

Детальніше...

 

Нові версії наших програмних продуктів

Шановні користувачі програмних комплексів «Смета-XXI», ПК «Бібліотека-XXI», ПК «Проект-XXI» з 11.01.2016 р. виходять нові версії наших програмних продуктів.
Попередження!
Установка нових версій буде супроводжуватися зміною інсталяційних паролів. Не забудьте перевірити термін дії вашого договору і при необхідності пролонгувати його для отримання нових версій!
До введення в дію законодавчих документів, що стосуються оподаткування на 2016 р. в нових версіях програмних комплексів «Смета-XXI», ПК «Проект-XXI» податки не змінені. При необхідності користувач може задати їх вручну.

 

Навчальні курси на тему «Автоматизований розрахунок кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи», грудень 2015 р.

Враховуючи затребуваність курсів з визначення вартості проектно-вишукувальних робіт при реконструкції об'єктів енергетики в період з 14 по 18 грудня 2015 р. на базі навчального центру компанії «Металомонтаж» відбулися чергові заняття на тему: «Автоматизований розрахунок кошторисної документації при проектуванні об'єктів енергетики із застосуванням ПК Проект XXI»

 

Детальніше...

 

Нагороди до 10-річчя заснування Будівельної Палати України

 

Компанія «Металомонтаж» є членом Будівельної палати України з моменту її заснування.

Детальніше...

 

Стаття в журналі Pro Build №3-4 (9-10) 2015

Професійний журнал з будівництва Pro Build опублікував серію статей присвячених 10-річчю Будівельної Палати України.
Одна з них присвячена нашому підприємству.

Детальніше...

 

Стаття в журналі Pro Build №3-4 (9-10) 2015

Професійний журнал з будівництва Pro Build опублікував серію статей присвячених 10-річчю Будівельної Палати України.
Одна з них присвячена нашому підприємству.

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару на проектно-вишукувальні роботи осінь 2015

Встречаем гостей

15-16 жовтня 2015 року в Дніпропетровську та 12-13 листопада 2015 року в Києві відбулися щорічні семінари з питань формування вартості проектно-вишукувальних робіт.

Детальніше...

 

Обговорення проекту

Директор ПП «Завод Металомонтаж» Величко Олександр Григорович проводить виробничу нараду з приводу початку робіт на новому об'єкті.

Детальніше...

 

Замовлення адміністрації Дніпропетровська

На замовлення адміністрації м. Дніпропетровська підприємством ПП «Завод Металомонтаж» було виконано замовлення на виготовлення опалубки для залізобетонних плит трамвайної колії.

Детальніше...

 

Металеві ємності для нового об'єкта

ПП «Завод Металомонтаж» в серпні-вересні 2015 р. були виготовлені і поставлені в м. Ладижин, Вінницької обл. дві 100 м3 ємності з нержавіючої сталі для котельного комплексу.

Детальніше...

 

Привітання будівельної палати України

На сайті Будівельної палати України.

Детальніше...

 

Навчальні курси на тему «Автоматизований розрахунок кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи»

Враховуючи велику кількість звернень фахівців з проханнями про проведення консультацій з приводу визначення вартості проектно-вишукувальних робіт при реконструкції промислових об'єктів, з 13 по 17 липня 2015 р. були проведені навчальні курси на тему: «Автоматизований розрахунок та аналіз кошторисної документації на проектування об'єктів виробничого призначення із застосуванням ПК Проект XXI» на базі навчального центру компанії «Металомонтаж».

Детальніше...

 

Закінчення робіт з термінального комплексу «Міжнародний аеропорт Одеса»

У червні 2015 р. закінчено комплекс робіт з виготовлення та монтажу металоконструкцій даху термінального комплексу «Міжнародний аеропорт Одеса».

Детальніше...

 

Металоконструкції для АТО

У травні 2015 р. колективом підприємства в рекордні терміни - 20 робочих днів,

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару з визначення вартості будівельно-монтажних робіт, весна 2015

00
Беручи до уваги велику кількість питань, які виникали протягом 2014 початку 2015 рр. у процесі застосування на практиці нових національних стандартів України класу Д1.1, а також у зв'язку зі зміною законодавства з питань стандартизації, компанія «Металомонтаж» провела 23-24 квітня 2015р. у м. Дніпропетровську та 14-15 травня 2015р. у м. Київ традиційні інформаційно-консультаційні семінари на тему «Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів».

Детальніше...

 

Щорічний семінар з розрахунку вартості будівельних і монтажних робіт весна 2015.

Семинар весна 2014

Беручи до уваги велику кількість питань, які виникали протягом 2014 початку 2015 рр. в процесі застосування на практиці нових національних стандартів України класу Д.1.1, а також у зв'язку зі зміною законодавства з питань стандартизації, компанія «Металомонтаж» планує провести 23-24 квітня 2015 р. у м. Дніпропетровську та 14-15 травня 2015 р. у м. Київ чергові інформаційно-консультаційні семінари на тему «Практичні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та реконструкцію промислових і цивільних об'єктів».

На численні прохання фахівців кошторисної справи на семінарах будуть розглянуті наступні важливі питання:

Детальніше...

 

Засідання комітету аналітики будівельної галузі та менеджменту підприємств Будівельної палати України

18 лютого 2015 р. компанія «Металомонтаж» взяла участь у засіданні комітету аналітики будівельної галузі та менеджменту підприємств Будівельної палати України, на якому були присутні представники Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, Секретаріату Комітету з питань будівництва містобудування та житлово-комунального господарства Верховної Ради України, керівники українських будівельних та проектних компаній, члени Палати.

Детальніше...

 

Про схвалення механізму взаємодії різних комп'ютерних програм (ІБД-5) при визначенні вартості будівництва на всіх стадіях його здійснення

В силу цілого ряду причин не всі учасники будівництва («проектувальник», «замовник» і «підрядник») мають однакові програмні комплекси для визначення вартості будівництва. В даний час засобом, покликаним вирішити дану проблему, є Інформаційний Блок даних (ІБД-5).

Детальніше...

 

Закінчення робіт з будівництва міжнародного аеропорту в м. Одеса

Наше підприємство закінчило серію складних і відповідальних робіт з будівництва міжнародного аеропорту в Одесі.

Детальніше...

 

Введення в експлуатацію правильної машини таврових балок

01


У грудні 2014 р. на нашому заводі введена в експлуатацію «балкова лінія», призначена для зварювання двотаврових балок будь-якого перетину з товщиною листа max 60 мм, що складається з стапеля зі зварювальним трактором


Детальніше...

 

Виготовлення клапана

01

У грудні 2014 року на замовлення Нікопольського заводу феросплавів нашим підприємством виготовлені два клапана Ду 2500 і два Ду 1800.

Детальніше...

 

Виготовлення грейфера

01


Для підприємства республіки Козакстан виготовлений грейфер з превмоприводом V=0.35 м3

Детальніше...

 

Міжнародний аеропорт "Одеса"


01
У серпні 2014 року підприємство «Завод Металомонтаж» приступило до виготовлення та монтажу конструкцій даху Міжнародного аеропорту «Одеса»

Детальніше...

 

Завершено роботи з монтажу металоконструкцій в аеропорту Бориспіль

Наша компанія завершила роботи з будівництва міжнародного аеропорту в м. Бориспіль

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару на проектно-вишукувальні роботи осінь 2014

16-17 жовтня 2014 року в Дніпропетровську та 6-7 листопада 2014 року в Києві відбулися щорічні семінари з питань формування вартості проектно-вишукувальних робіт. Протягом семінарів вдалося розглянути не тільки затверджені Мінрегіостроєм України нові нормативні документи, а й питання профільних фахівців, що займаються підготовкою, складанням і перевіркою кошторисів на проектно-вишукувальні роботи.

Детальніше...

 

Промислові об'єкти, в будівництві яких брало участь ПП «Завод Металомонтаж»

ТОВ «Дельта Вілмар СНД» серпень 2012 р. – грудень 2013 р.

У період з серпня 2012 р. по грудень 2013 р. підприємство «Завод Металомонтаж» брало активну участь у будівництві маслоекстракційного заводу ТОВ «Дельта Вілмар СНД» м. Южний, Одеської обл.

Детальніше...

 

Щорічний семінар з розрахунку вартості проектно-вишукувальних робіт осінь 2014.

Семінар ПВР 2014 (осінь)

Беручи до уваги високу питому вагу проектних робіт у вартості будівництва і, як наслідок, важливість питання об'єктивної оцінки вартості проектних робіт, запрошуємо Вас взяти участь у щорічному семінарі «Актуальні питання складання та перевірки кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи», присвяченому складанню та перевірці кошторисів на проектні роботи, який відбудеться 16-17 жовтня 2014 р. у м. Дніпропетровську.

Детальніше...

 

Навчальні курси по кошторисній справі

З 1 вересня 2014 р. на базі компанії «Металомонтаж» розпочинає роботу Навчальний центр, метою якого є професійне навчання автоматизованому розрахунку кошторисної документації.

Особливість навчання полягає в тому, що лекції читають фахівці з величезним практичним досвідом, тому що група «Металомонтаж» в силу багатопрофільності володіє потенціалом професіоналів, які виконують:

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару з визначення вартості будівельно-монтажних робіт, весна 2014

00

Щорічні традиційні семінари, присвячені кошторисній справі відбулися 3-4 квітня в м. Дніпропетровську та 17-18 квітня в м. Києві. Всупереч очікуванням, незважаючи на складну політичну обстановку в країні, провідні фахівці кошторисної справи таких найбільших корпорацій і холдингів як Метінвест, ЄВРАЗ, ДТЕК, Сіменс, група Приват, ІСД-груп, Інтерпайп-Україна, Остхем-Україна, ПАТ «Концерн Стирол», ТОВ «Криворіжшахтобуд», ВАТ «Мотор Січ», ПАТ «Азовзагальмаш», Державна продовольча компанія України, провідні проектні інститути: Укрдіпромез, ДПІ, Укргідропроект, Стальконструкція, будівельні компанії - Інвестиційно-Будівельна Компанія, ПАТ «Техмаш», ТОВ «Індустріальні технології», ТОВ «Будівельні перспективи» і багато ін. знайшли можливість приїхати і обговорити нововведення в ціноутворенні в будівництві. Погодьтеся привід був досить вагомий-введення в дію нових ДСТУ класу Д1.1.

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару на проектно-вишукувальні роботи осінь 2013

paste4

Щорічні семінари по кошторисній справі з року в рік користуються все більшою популярністю не тільки серед підприємств і компаній, які виступають замовниками проектної документації, а й серед представників проектних інститутів. Не стали винятком і традиційні осінні семінари в Дніпропетровську та Києві.

Детальніше...

 

Найкраще підприємство Дніпропетровської області

business_rate-
Шановні колеги, раді повідомити Вам, що підприємство «Металомонтаж» було визнано
«Підприємством Дніпропетровської області 2012».


Ми посіли 1-е місце в «Національному бізнес-рейтингу» серед підприємств за напрямом «Складське господарство» (КВЕД 63.12.0).

 

 

 

 

 

Підприємство регіону 2012

liga Шановні колеги, раді повідомити Вам, що підприємство «Завод Металомонтаж» було визнано
«Підприємством регіону 2012» .
Ми зайняли 6-е місце в Міжнародному Економічному Рейтингу «Ліга Кращих» серед підприємств по напрямку «Виробництво металевих конструкцій» (КВЕД 28.11.0).


 

Надходження нержавіючої труби

З 15.07.2013 р. ПП "Металомонтаж" отримує на склад трубу нержавіючу ТР321
(аналог 12Х18Н10Т) наступних типорозмірів:


ø14х3-973 кг
ø18х2.5-1174 кг
ø22х2-1975 кг
ø25х2.5-980 кг
ø27х3.5-1509 кг
ø32х2.5-2637 кг
ø32х4-1132 кг
ø38х4-2253 кг
ø48х4-1514 кг
ø83х11-1253 кг
ø121х6-1248 кг
ø140х6-2237 кг
ø219х10-4915 кг
 

Підсумки виробничої діяльності підприємства в 2012 р.


2012 р. для компанії «Завод Металомонтаж» видався дуже вдалим, обсяг виробництва виріс більш ніж в 2 рази.

Виготовлені будівельні металоконструкції до таких об'єктів:
- завод «Дніпросталь»- Замовник «Даніелі» - колони, ферми, огороджувальні конструкції – 160 тн;
- термінал «Д» аеропорт Бориспіль - Замовник компанія «Догуш» - аварійний вихід з посадочних мостів – 120 тн;
news1 news1_1

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару з визначення вартості будівельно-монтажних робіт, весна 2013

seminar_CMR_2013

Багаторічний досвід показує, що семінари на сьогоднішній день як і раніше залишаються актуальною і найбільш затребуваною практикою Вирішення завдань підвищення професійного рівня фахівців, пов'язаних з перевіркою і складанням кошторисної документації.

Детальніше...

 

Підприємство «Завод Металомонтаж» визнано одним з кращих підприємств України

Untitled-1_

Ювілей підприємства збігся з проведенням рейтингу кращих підприємств України.

Згідно даних державної статистики за 2011-2012 р.р. підприємство «Завод Металомонтаж» зайняло 13 місце серед підприємств галузі

Детальніше...

 

Нам 20 років!

1 жовтня 2012 року виповнилося 20 років з дня заснування компанії.

2-__


Сьогодні «Завод Металомонтаж» - сучасне багатопрофільне підприємство, що має широкі можливості і досвід в області виготовлення і монтажу будівельних металоконструкцій і нестандартного обладнання. Ювілей компанії - це не тільки іспит на зрілість, а й підтвердження правильності обраного шляху.

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару осінь 2012


1-2 Згідно щорічної традиції 4-5 жовтня в м. Дніпропетровську та 18 жовтня в м. Києві відбулися інформаційно-консультативні семінари «Актуальні питання формування договірних цін на розробку проектно-вишукувальної документації при будівництві та реконструкції об'єктів виробничого та житлово-цивільного призначення»


Детальніше...

 

Прес-реліз семінару весна 2012

seminar_Kiev_2012 Згідно щорічної традиції 5-6 квітня у м. Дніпропетровську та 19 квітня у м. Києві відбулися інформаційно-консультативні семінари «Актуальні питання складання та перевірки кошторисної документації на будівництво та ремонт основних фондів промислових підприємств»
Детальніше...

 

Будівництво міжнародних аеропортів

8._Lviv_International_Airport_Ukrainefoto_3 Будівельним підрозділом компанії закінчено монтаж металоконструкцій та технологічного обладнання міжнародного аеропорту м. Львів.

Детальніше...

 

Прес-реліз семінару 2011

8112011-1 Згідно щорічної традиції, за підтримки Об'єднання підприємств «Металургпром», Української науково-промислової асоціації «Укркокс», Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Мінрегіонбуду України 20-21 жовтня в м. Дніпропетровську відбувся інформаційно-консультативний семінар «Актуальні питання формування договірних цін на розробку проектно-вишукувальної документації при будівництві та реконструкції об'єктів виробничого та житлово-цивільного призначення»


Не випадково часом проведення семінару обрана осінь-найкращий час для накопичення знань і народження креативних ідей.

У семінарі взяли участь фахівці провідних проектних інститутів Києва, Харкова, Запоріжжя, Донецька, Дніпропетровська, Одеси та представники замовників-коксохімічних, металургійних, феросплавних, трубопрокатних, гірничозбагачувальних, енергетичних, машинобудівних підприємств України.

Детальніше...